Bugun...Hatice Kolçak ile 'Gayrimenkul'e Yön Verenler' başladı
Tarih: 08-10-2017 16:14:19 + -


Gayrimenkul sektörünün duayen ismi Emlak Pencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, BENGÜTÜRK Tv ekranlarında yeni emlak programına başladı.

facebook-paylas
Tarih: 08-10-2017 16:14

Hatice Kolçak ile 'Gayrimenkul'e Yön Verenler' başladı

Eylül ayı ile başlayan gayrimenkul sektöründeki hareketlilik devam ederken, sektörün duayen isimlerinden Hatice Kolçak yeni Tv programına BENGÜTÜRK ekranlarında başladı. Emlak sektörünün önemli konu ve konukları "Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler" programında konuşulacak.
 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Eylül  2017 - İstanbul


İnşaat ve emlak sektöründe büyük tecrübe sahibi TÜSODER Emlak Komisyonu Başkanı, Emlak Pencerem Genel Yayın Yönetmeni, Tv programcısı, gazeteci ve yazar Hatice Kolçak ekranlara BENGÜTÜRK Tv ile geri döndü.


Her tv programı beğenilerek takip edilen Hatice Kolçak, "Gayrimenkul'e Yön Verenler" programı ile izleyicilerini bu kez BENGÜTÜRK ekranlarından seslenmeye başladı. İlk programı ile sektörün sorunları, tüketiciyi yakından ilgilendiren meseleleri konuklarıyla konuşan Kolçak, Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerini stüdyoda canlı yayında ağırlıyor, vatandaşı bilgilendirici konularla ev sahibi olmak isteyenleri "Gayrimenkul'e Yön Veren" isimlerle buluşturuyor.

 

Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler her Çarşamba BENGÜTÜRK Tv ekranlarında canlı yayınlanıyor.

Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler her Çarşamba BENGÜTÜRK TvHABER VİDEOSU

Kaynak: https://www.emlakpencerem.com/hatice-kolcak-ile-gayrimenkul-e-yon-verenler-basladi/97212/İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Haberleri

YUKARI