Bugun...Diriliş Postası 8 Ekim Emlak Sayfası / Hatice Kolçak
Tarih: 08-10-2017 16:18:03 + -


Gayrimenkul sektörünün duayen ismi Hatice Kolçak, her hafta Diriliş Postası gazetesi için emlak sayfası hazırlamaya devam ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 08-10-2017 16:18

Diriliş Postası 8 Ekim Emlak Sayfası / Hatice Kolçak

Türkiye'de gayrimenkul sektöründe yaşanan en son gelişmeler, yeni konut projeleri her hafta Hatice Kolçak ile Diriliş Postası gazetesinde Emlak Sayfası'nda. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 08 Ekim 2017 - İstanbul

Diriliş Postası gazetesi ve internet sitesinde emlak ve inşaat sektörüyle her hafta farklı konu ve projelere yer vermeye başladı. Gayrimenkul sektörünün yakından tanıdığı Hatice Kolçak, köşe yazısı ve sektördeki gelişmeleri emlak sayfalarına taşımaya devame diyor. 

Her hafta yazdığı köşe yazılarıyla sektöre yön veren, yorumlarıyla beğeni toplayan köşe yazarı, gazeteci ve tv programcısı Hatice Kolçak, Diriliş Postası gazetesinde bu hafta Emlak vergi artışlarına dikkat çeken yazısında, fahiş fiyatlarla belirlenen emlak vergi değerlerine ve Başbakan Yıldırım'ın müdahalesini köşesine taşıdı.

Kolçak, Diriliş Postası Emlak Sayfası'nda, Erzurum'da GYODER tarafından gerçekleştirilen Gelişen Kentler Zirvesi, Ağaoğlu Çekmeköy projesi, Tahincioğlu'nun Şişli Bomonti'de inşa edeceği yeni projesi, DAP Yapı kampanyası ve Ege Yapı kampanyalarına geniş yer verdi.

Hatice Kolçak tarafından hazırlanan Diriliş Postası Emlak Sayfasına her hafta Pazar günleri takip edebilirsiniz.

Diriliş Postası internet sitesi www.dirilispostasi.com

Diriliş Postası için Hatice Kolçak'ın hazırladığı Emlak Sayfası 8 Ekim 2017 Pazar
Kaynak: https://www.emlakpencerem.com/dirilis-postasi-8-ekim-emlak-sayfasi-hatice-kolcak/97281/İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Haberleri

YUKARI